Pozytywny Żłobek nr 4

REKRUTACJA NA ROK 2024

Szanowni Rodzice,

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy rekrutację na rok 2024 w naszym żłobku.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z możliwości zaangażowania Waszych pociech w naszą społeczność edukacyjną. Wierzymy, że nasz żłobek zapewni Państwa dzieciom nie tylko wysoką jakość opieki, ale również rozwój w różnych dziedzinach.
W naszym żłobku gwarantujemy opiekę specjalistów, którzy będą troszczyć się o prawidłowy rozwój Waszych maluchów. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią bezpieczne i troskliwe otoczenie dla dzieci, gdzie będą mogły odkrywać nowe umiejętności i rozwijać swoje talenty.
Nasza placówka położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, a dodatkowo dysponujemy własnym terenem rekreacyjnym oraz placem zabaw. Dzięki temu Wasze dzieci będą miały możliwość codziennych aktywności na świeżym powietrzu, co jest niezwykle ważne dla ich zdrowego rozwoju. Doceniamy rolę ruchu i zabawy w życiu maluchów, dlatego stworzyliśmy środowisko sprzyjające ich potrzebom.
Jednym z naszych priorytetów jest wspieranie samodzielności. Wierzymy, że umiejętność podejmowania decyzji i wykonywania zadań z pewnością przyczynia się do pewności siebie i rozwoju osobistego. Nasz program edukacyjny został opracowany tak, aby wspierać rozwój samodzielności u dzieci i kształtować w nich pozytywną postawę wobec nauki.

Aby wziąć udział w rekrutacji, prosimy o złożenie dokumentów rekrutacyjnych osobiście lub drogą mailową na adres zlobek.osowa@pozytywneinicjatywy.pl. Chcielibyśmy podkreślić, że rekrutacja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych rodziców, a szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Pragniemy uczynić pierwsze kroki edukacyjne Waszych dzieci jak najbardziej wyjątkowymi i pełnymi odkryć. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasza placówka stanowiła przyjazne i inspirujące miejsce dla najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Z poważaniem, Dyrektor żłobka Marta Budny