Pozytywny Żłobek nr 4

KARNAWAŁ W PZ4

Chociaż był on bardzo krótki, to dzieciom udało się cieszyć mnóstwem muzyki, zabaw i przede wszystkim pysznych smakołyków. Wszystko dzięki wspaniałej współpracy rodziców i naszych utalentowanych Cioć!
Jeden z najbardziej wyczekiwanych dni przez dzieci, czyli dzień pizzy, był prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w prawdziwej kulinarnej przygodzie, gdy samodzielnie upiekły swoje własne prawdziwe pizze! Wszystkie twórcze przekąski były nie tylko pyszne, ale przede wszystkim dowodem na to, jak zdolne są nasze pociechy!


Nie możemy zapomnieć o naszej cudownej poczcie walentynkowej! Dzieci rozdawały kolorowe, serduszkowe kartki swoim kolegom i koleżankom, pełne słodkich i miłych życzeń. To było naprawdę wzruszające widzieć uśmiechy na buziach podczas czytania tych wzruszających wiadomości. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu tych karteczek!

Przypominam, że w naszej aplikacji możecie znaleźć zdjęcia z tych wszystkich wspaniałych wydarzeń. Zachęcam do oglądania, pobierania i dzielenia się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

To wszystko na dziś! Dziękuję, że jesteście tak wspaniałymi rodzicami i że zaufaliście nam opiece nad waszymi dziećmi. Wspólnie tworzymy fantastyczną społeczność, w której każde dziecko może rozwijać swoje talenty i czerpać radość z nauki.